Materiāli

Savā darbā mēs izmantojam dažādu kategoriju mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, kuru atlase ir atkarīga no klienta izvirzītā uzdevuma. Mūsu rīcībā ir plašs līdzekļu spektrs: traipu, sēnīšu, notecējumu pēdu, citu iestāvējušos un ikdienas netīrumu tīrīšanai, izmantojot ķīmiju un ekoloģiskus paņēmienus. Jaunumu un tehnoloģiju sākotnējās testēšanas metodes piemērošana ļauj pārliecinoši garantēt rezultātu katrā objektā.

Svarīga īpatnība – mums ir jebkura tipa virsmu uzkopšanas līdzekļi neatkarīgi no to specifikas un ekspluatācijas termiņa. Atsevišķi jāpiebilst, ka darbā tiek piemēroti preventīvie un profilaktiskie līdzekļi, kuri ilgstoši un efektīvi aizsargā virsmas pret dažāda veida netīrumiem.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;