Paklāju tīrīšana

Kompānijas kvalificētie specialisti sniedz augstās kvalitātes paklāju tīrīšanas pakalpojumus. Piemērotāko grīdas pārklājuma tīrīšanas veidu nosaka speciālists.
Grīdas pārklājuma tīrīšanas process tiek veikts ar profesionālajiem tīrīšanas līdzekļiem un iekļauj sevī grūti iztīrāmo netīrumu likvidēšanas tehnoloģiju piemērošanu.
Vispirms, paklāju rūpīgi izsūc ar profesionālo putekļu sūcēju, pēc tam – tas tiks apstrādāts ar profesionālajiem ķīmiskiem līdzekļiem, kuri jāatstāj iedarboties uz noteikto laiku. Pēc tam, specialists “savāks” visus netīrumus ar ūdens putekļu sūcēja palīdzību. Pēc grīdas pārklājuma apstrādāšanas tam jāizžūst 6-8 stundas.
Paklāja tīrīšana – sākot no 15,00 EUR/m2 + PVN             (cena ir atkarīga no sarežģītības)
Paklāja ar gumijas pamatni tīrīšana - sākot no 15,00 EUR par 1 m2 (cena ir atkarīga no paklāja izmēra un darba sarežģītības)
Paklāja seguma (kavrolīna) tīrīšana - 3,10 - 5,50 EUR/m2 + PVN

Minimālā izbraukuma summa - 130,00 EUR + PVN
Vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat uzzināt pa tālruni: 677-61-227, vai nosūtot jautājumu uz e-pastu: tersus@tersus.lv 
 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;