Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Atteikties Vairāk info

Dīvānu tīrīšana

Kompānijas kvalificētie specialisti sniedz augstās kvalitātes mīkstās mēbeles tīrīšanas pakalpojumus. Piemērotāko tīrīšanas veidu nosaka speciālists.
Pats tīrīšanas process tiek veikts ar profesionālajiem tīrīšanas līdzekļiem un iekļauj sevī grūti iztīrāmo netīrumu likvidēšanas tehnoloģiju piemērošanu.
Vispirms, mēbeles jāizsūc ar profesionālo putekļu sūcēju, pēc tam – tās tiks apstrādātas ar profesionālajiem ķīmiskiem līdzekļiem, kuri jāatstāj iedarboties uz noteikto laiku. Pēc tam, specialists “savāks” visus netīrumus ar ūdens putekļu sūcēja palīdzību. Pēc kā, mēbeles jāatstāj izžūšanai (6-8 stundas).
Pakalpojuma cena – sākot no    7,50 EUR/ 1 sēdvieta              (cena ir atkarīga no sarežģītības un darba apjoma)
Minimālā izbraukuma summa - 130,00 EUR + PVN
Vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat uzzināt pa tālruni: 677-61-227, vai nosūtot jautājumu uz e-pastu: tersus@tersus.lv