Grīdu apstrāde

  • Grīdas seguma vaskošana, izņemot koka grīdas – 1.92– 3.06 EUR/m2
Lai saglabātu grīdas seguma izskatu un nodrošinātu tā ilgu mūžu, ir īpaši svarīgi to pareizi kopt. Piedāvātās grīdas kopšanas metodes pamatā ir grīdas aizsardzība pret mitrumu, netīrumiem un nolietošanos ar ūdens emulsijas vaska palīdzību. Šie vaski izveido spīdīgu vai matētu, lakai līdzīgu, bet ķīmiski noņemamu aizsargkārtu, kas pasargā grīdas seguma virsmu. Šādi apstrādājot grīdas segumu jums būs daudz vieglāk saglabāt tīrību telpās un arī ievērojami paildzināsies grīdas seguma kalpošanas laiks.
  • Dabīga akmens un flīžu imprignēšana  - 4,27 EUR/m2
Flīžu un betona grīdas segumus aizsargā tos imprignējot. Imprans aizpilda materiāla poras, neļaujot netīrumiem un mitrumam nokļūt materiāla struktūrā. Īpaši efektīvi ir imprignēt betona virsmu, jo mehāniskas iedarbības rezultāta neveidojas betona putekļi.
  • Parketa tīrīšana un vaskošana – 3.56 - 4.55 EUR/m2
Lai saglabātu grīdas seguma izskatu un nodrošinātu tā ilgu mūžu, ir īpaši svarīgi to pareizi kopt. Piedāvātās grīdas kopšanas metodes pamatā ir grīdas aizsardzība pret mitrumu, netīrumiem un nolietošanos ar ūdens emulsijas vaska palīdzību. Šie vaski izveido spīdīgu vai matētu, lakai līdzīgu, bet ķīmiski noņemamu aizsargkārtu, kas pasargā grīdas seguma virsmu. Šadi apstrādājot grīdas segumu jums būs daudz vieglāk saglabāt tīrību telpās un arī ievērojami paildzināsies grīdas seguma kalpošanas laiks.
  • Grīdas seguma atjaunošana
Minimālā izbraukuma summa - 75,00 Eur + PVN
Vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat uzzināt pa tālruni: 677-61-227, vai nosūtot jautājumu uz e-pastu: tersus@tersus.lv 
 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info
;