Grīdu apstrāde

  • Grīdas seguma vaskošana, izņemot koka grīdas – 1.92– 3.06 EUR/m2
Lai saglabātu grīdas seguma izskatu un nodrošinātu tā ilgu mūžu, ir īpaši svarīgi to pareizi kopt. Piedāvātās grīdas kopšanas metodes pamatā ir grīdas aizsardzība pret mitrumu, netīrumiem un nolietošanos ar ūdens emulsijas vaska palīdzību. Šie vaski izveido spīdīgu vai matētu, lakai līdzīgu, bet ķīmiski noņemamu aizsargkārtu, kas pasargā grīdas seguma virsmu. Šādi apstrādājot grīdas segumu jums būs daudz vieglāk saglabāt tīrību telpās un arī ievērojami paildzināsies grīdas seguma kalpošanas laiks.
  • Dabīga akmens un flīžu imprignēšana  - no 4,27 EUR/m2 + PVN
  • Grīdu (marmora) kristalizācija - no 9,50 - 11,00 EUR/m2 + PVN
Flīžu un betona grīdas segumus aizsargā tos imprignējot. Imprans aizpilda materiāla poras, neļaujot netīrumiem un mitrumam nokļūt materiāla struktūrā. Īpaši efektīvi ir imprignēt betona virsmu, jo mehāniskas iedarbības rezultāta neveidojas betona putekļi.
  • Parketa tīrīšana un vaskošana – no 3.56 - 4.55 EUR/m2
Lai saglabātu grīdas seguma izskatu un nodrošinātu tā ilgu mūžu, ir īpaši svarīgi to pareizi kopt. Piedāvātās grīdas kopšanas metodes pamatā ir grīdas aizsardzība pret mitrumu, netīrumiem un nolietošanos ar ūdens emulsijas vaska palīdzību. Šie vaski izveido spīdīgu vai matētu, lakai līdzīgu, bet ķīmiski noņemamu aizsargkārtu, kas pasargā grīdas seguma virsmu. Šadi apstrādājot grīdas segumu jums būs daudz vieglāk saglabāt tīrību telpās un arī ievērojami paildzināsies grīdas seguma kalpošanas laiks.
  • Grīdas vaskošana ārstnieciskām iestādēm
Strādājam ar  medicīnas iestādēm domātu vasku, kas ir izturīgs pret spirtu, līdz ar to grīdas būs vairāk pasargātas no dezinfekcijas līdzekļu pēdām un arī darba kabinetos ilgāk saglabāsies grīdu spīdums. Hospital vasks ir noturīgs pret dezinfekciju un piemērots izmantošanai vietās, kur jānodrošina augstas higiēnas prasības. Pēc vaska uzklāšanas izveidojas cieta, pret ūdeni un grīdas mazgāšanas līdzekļiem ilgstoši noturīga aizsargkārta. Lielisks rezultāts arī uz absorbējošiem grīdu segumiem. Vasks aizsargā grīdas segumu pret mehāniskiem bojājumiem un nodrošina tā saglabāšanos, it sevišķi slimnīcās, kur ir ļoti liela grīdas segumu noslodze, piemēram, pie gultām, ēdamtelpās un ārstu kabinetos. Vaska sastāvdaļas garantē neslīdošu grīdas virsmu, kas ir ļoti svarīgi pacientiem ar apgrūtinātu staigāšanu.
 
Minimālā izbraukuma summa - 130,00 EUR + PVN
Vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat uzzināt pa tālruni: 677-61-227, vai nosūtot jautājumu uz e-pastu: tersus@tersus.lv