Logu / fasāžu mazgāšana

Ēku un būvju ārējā uzkopšanā ietilpst logu, vitrāžu un fasāžu mazgāšana, jumtu un noteku attīrīšana no sniega, rūpniecības ēku un būvju ārējā tīrīšana, t.sk. no rūpnieciskā piesārņojuma, kā arī pelējuma un sēnītes. Darbi tiek veikti klientam ērtā laikā, ņemot vērā objekta aktuālo noslodzi. Pieredzējuši speciālisti kvalitatīvi un ātri sagatavos un notīrīs virsmas, apstrādās tās ar attiecīgiem līdzekļiem, lai samazinātu piesārņojumu nākotnē. Tas ir īpaši svarīgi lielām logu un fasāžu platībām.

Lai novērstu dubļu izraisītu eroziju un citas postošas iedarbības uz ēkas fasādi, ieteicams tās mazgāšanu veikt ne retāk kā reizi gadā necaurspīdīgām virsmām un vismaz divreiz gadā mazgāt vitrīnas un logus. Ar alpīnistu aprīkojuma palīdzību mūsu sabiedrība veic šos darbus jebkurā augstumā, kā arī tīra jumta segumus un notekas. Mazgāšanai un tīrīšanai izmanto tikai speciālus mazgāšanas līdzekļus un iekārtas.

Galvenie fasāžu uzkopšanas pakalpojumi:
  1. Logu mazgāšana
  2. Stikla pakešu logu mazgāšana
  3. Grūti pieejamu logu mazgāšana
  4. Vitrīnu mazgāšana
  5. Logu mazgāšana ar alpīnistu palīdzību
  6. Logu mazgāšana augstumā ar tehnikas palīdzību
  7. Fasāžu mazgāšana
Nosaukums Mērvienība Skaits Cena EUR, bez PVN
Pakešu logu mazgāšana  1 no 0.85  
Grūti aizsniedzamo logu mazgāšana  1 no 1.85
Vitrīnu un skatlogu mazgāšana  1 no 0.85
Logu mazgāšana ar alpīnistu palīdzību  1 no 1.64

Minimālā izbraukuma summa - 130,00 EUR + PVN. Cena tiek noteikti atsevišķi un izejot no darba uzdevuma.
 
Vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat uzzināt pa tālruni: 677-61-227, vai nosūtot jautājumu uz e-pastu: tersus@tersus.lv